Charlotte odchodzi z Geordie Shore?

Nasza ulubiona Ekipowiczka odniosła się do plotek!

Charlotte została w jednym z wywiadów zapytana czy to prawda, że ona też – tak jak Vicky Pattison – odchodzi z Geordie Shore. – Pierwsze słyszę! Wydaje mi się, że ktoś zadał Vicky pytanie kto jej zdaniem odejdzie nastepny i ona wskazała na mnie – wyjaśniła Charlotte a my odetchnęliśmy z ulgą!

- Zdecydowanie NIE odchodzę. Nie mogę odejść, bo znienawidziłabym wszystkich, którzy zostali. Zazdrościłabym im. Taka jestem. Jestem bardzo zazdrosną osobą. Dlatego zostanę DO KOŃCA – dodała.

Co jeszcze słychać u Charlotte? Nasza ulubienica zdradziła ostatnio, że zaczęła się odchudzać po tym jak zobaczyła jedno ze swoich zdjęć z plaży. – Wyglądałam dosłownie jak ludzik Michelin – podsumowuje. Nowa dieta i dużo ćwiczeń działają cuda! Ekipowiczka powiedziała, że najciężej było jej się rozstać z kebabami, które wprost uwielbia. Co poleca dziewczynom, które też chcą schudnąć? Po pierwsze aby kupiły jej nowe DVD z ćwiczeniami, a po drugie by poświęciły się nowym postanowieniom i nie oczekiwały rezultatów od razu.Środa, 07. Stycznia 2015

fb custom audience

adform