Ellie Goulding i Pharrell Williams w MTV World Stage

Uwaga, nowość na antenie! Zaglądamy za kulisy zeszłorocznego Wireless Festival.

Jego tradycja sięga 2005 r. To właśnie wtedy odbyła się pierwsza edycja słynnego już na cały świat *Festiwalu Wireless *w Wielkiej Brytanii. Zanim na stałe zagościł w Londynie, Wireless Festival odbywał się także w Leeds. Organizowany przez Live Nation event co roku przyciąga najsłynniejsze nazwiska z branży. Grali tam już Rihanna, Depeche Mode, Jay-Z, David Guetta czy Bruno Mars.

W ten piątek MTV zajrzy za kulisy zeszłorocznego wydarzenia. Okazja? Nasza koncertowa seria MTV World Stage. W roku 2014 zorganizowano aż dwa koncerty z serii, w Londynie i Birmingham. I właśnie w tym pierwszym mieście na scenie pojawili się Ellie Goulding i Pharrell Williams. A my tam byliśmy i to skręciliśmy…

Ellie Goulding a właściwie Elena Jane Goulding to brytyjska wokalistka i gitarzystka, która sprzedała ponad 3 miliony płyt i 15 milionów singli na całym świecie. Jej krążki pokryły się platyną w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Irlandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Malezji i we Włoszech. Teledyski wokalistki obejrzano łącznie ponad 450 milionów razy. Ale to pewnie już wiecie… W 2015 r. Ellie pojawi się na soundtracku do 50 Twarzy Grey’a! Warto zobaczyć więc jak wypada na żywo.

Oprócz niej, w serii pojawi się wspomniany Mr. Happy czyli Pharrell Williams. Człowiek orkiestra – producent muzyczny, wokalista i raper, założyciel własnej wytwórni płytowej Star Trak Entertainment oraz linii odzieżowej Billionaire Boys Club i obuwniczej – Ice Cream. Ktoś, z kim każdy chce pracować.

Chill zaczyna się 9 stycznia o 19:00. Włącz się na MTV World Stage.
*

Środa, 07. Stycznia 2015

fb custom audience

adform