Ansel Elgort i Miles Teller w nowej kampanii przyprawiają nas o dreszcz emocji!

Dwa najgorętsze nazwiska Hollywood w reklamach marki Prada - są pierwsze foty!

Kroją nożem mandarynki, piją wodę, piszą piórem i tną pocztówką. Seksowni i utalentowani aktorzy w najnowszej kampanii Prady. A na ich czele najgorętsze nazwiska – Ansel Elgort i Miles Teller. Autorem zdjęć jest Craig McDean.

Już teraz możemy ogłosić, że to jedna z najciekawszych kampanii reklamowych w tym roku. Męska linia Prady ma czterech bohaterów. Poza wspomnianymi już Anselem i Milesem, do współpracy z legendarną marką zostali zaproszeni także Jack O’Connell i Ethan Hawk.

Niejeden reżyser mógłby pozazdrościć takiej obsady, jaka towarzyszy tej kampanii męskiej kolekcji Prada na sezon wiosna lato 2015. I choć mówi się, że to Hawk jest najjaśniejszą gwiazdą na zdjęciach, nam najbardziej przypadły do gustu foty Ansela. Charakter z ‘Gwiazd Naszych Wina’ i look z Prady = idealne połączenie!

Przypomnijmy, że we wcześniejszych latach Pradę reklamowały takie nazwiska jak Adrien Brody, Gary Oldman, Willem Defoe, Benicio Del Toro, Aaron Taylor- Johnson, Harvey, Keitel, Dane DeHaan, Michael Pitt i James McAvoy.****

Piątek, 09. Stycznia 2015

fb custom audience

adform