Że co? Harry Styles będzie gwiazdą filmową?

Z pewnością jest wystarczająco przystojny!

Harry Styles, według ostatnich doniesień The Sun, rozważa rozpoczęcie kariery filmowej. Ponoć spotkał się z jednym z najbardziej wpływowych ludzi w Hollywood, Harveyem Weinsteinem, który tak oto skomentował ich rozmowę: – Nie ma wątpliwości, że zacznie w biznesie filmowym. Powiedział mi, że bardzo tego chce. Kiedy się go spotyka, ma wielką charyzmę.
- Przyszedł na imprezę po Oscarach w zeszłym roku i potem umówiłem się z nim na lunch. Spotkałem go ze dwa lub trzy razy i muszę przyznać, że jest bardzo czarujący. Myślę, że ten chłopak jest urodzoną gwiazdą filmową – dodał.

>>> Polecamy też: Fani reagują na plotkę, że Niall odchodzi z 1D

Nie martwcie się jednak! Harry nie odejdzie z One Direction, aby realizować się w nowej dziedzinie. Ponoć już odrzucił jedną rolę, która uniemożliwiłaby mu wzięcie udziału w trasie koncertowej 1D. Weinstein zdradza: – Zaoferowaliśmy mu rolę, ale nie mógł jej przyjąć ze względu na trasę. Ilość pieniędzy, które zarobili na tej trasie jest po prostu obłędna, więc Harry ma zobowiązania. Napięty grafik nie zniechęca producenta filmowego, który zachwyca się, że Styles ma urok starych, angielskich aktorów i jak dla niego nie musi nawet brać udziału w castingach!

Piątek, 09. Stycznia 2015

fb custom audience

adform