Zaskakujące relacje Charlotte i Gaza w Ex na plaży!

Tego byśmy się po nich nie spodziewali!

Kiedy okazało się, że w 2 sezonie Ex na plaży błękitna woda wyrzuciła na rajski brzeg Charlotte Crosby i Gary’ego Beadle, czyli najbardziej wybuchową parę z Ekipy z Newcastle, wszyscy byli pewni, że możemy liczyć na nowe dramaty. Oni twierdzą jednak coś zupełnie innego!

Ponoć pobyt w obłędnej willi (zobacz jej fotki tutaj!) przybliżył ich bardzo do siebie. – W domu Ekipy nie mógłbym po prostu przespać się na przykład z Holly, ale w Ex na plaży było pięć zupełnie nowych dziewczyn i pięciu nowych facetów. Ja miałem wolną rękę z laskami, a Charlotte z kolesiami. Nie kłóciliśmy się, było świetnie – twierdzi Gaz. -__ Nasza przyjaźń weszła na nowy poziom, dowiedziałem się o Charlotte rzeczy, których wcześniej nie wiedziałem__ – dodaje.

>>> Polecamy też: Poznaj bliżej uczestników Ex na plaży

Ale nie myślcie sobie, że nie było niezręcznych sytuacji! Możecie być pewni, że tych nie zabraknie w żadnym z odcinków. Gary zdradził nam też, że musiał się zmierzyć… ze swoją legendą. – Wydaje mi się, że pozostali kolesie chcieli ze mną konkurować. Pewnie myśleli: ‘Przyjdzie ten arogancki facet i zaliczy wszystkie laski’. żeby była jasność – na początku taki był mój plan, ale potem sprawy ułożyły się nieco inaczej i stwierdziłem, że nie muszę nikomu nic udowadniać – twierdzi. Czyżby Gary dojrzał??? Przekonamy się już 1 lutego o 23.00.

Środa, 21. Stycznia 2015

fb custom audience

adform