Pięćdziesiąt twarzy Greya - dwie rzeczy, których NIE zobaczymy w filmie!

Hm, w sumie trochę szkoda...

Reżyserka ‘Pięćdziesięciu twarzy Greya’ Sam Taylor-Johnson ujawniła ostatnio, że jedna z, hmmmm, najbardziej zapadających w pamięć scen w książce nie zostanie przeniesiona na duży ekran. W wywiadzie dla ‘Variety’ Brytyjka zdradziła, że o ‘słynnej scenie z tamponem’ nie było nawet mowy podczas tworzenia filmu. Jeśli nie masz pojęcia o co chodzi… cóż nie będziemy Ci psuć niespodzianki, bo być może zdecydujesz się przeczytać książkę!

Nie będzie to jedyna rzecz, której NIE zobaczymy w najbardziej oczekiwanej premierze 2015 roku. Jamie Dornan z kolei zapewnił, że nie będziemy mogli nasycić wzroku widokiem jego ‘męskości’. – Twórcy byli bardzo otwarci na wszystko, poza moimi klejnotami – powiedział. Aktor zdradził też czego najbardziej obawia się w związku z filmem. Otóż, że ludzie na całym świecie zobaczą jakie miny robi podczas seksu! – Jest wiele powodów ku temu, ale ludzie zdecydowanie wolą aby ich ‘sex face’ była rzeczą prywatną – skomentował.

>>> Polecamy też: Zaglądamy za kulisy gorącego klipu The Weeknd: Earned It

A my przypominamy – premiera Pięćdziesięciu twarzy Greya już w Walentynki, 14 lutego 2015 roku. A od 10 lutego możemy zakupić pełen soundtrack do filmu!

Środa, 21. Stycznia 2015

fb custom audience

adform