Vicky wróci do Geordie Shore?

Czyżby Charlotte i Gaz coś wiedzieli na ten temat?

Vicky Pattison podjęła decyzję, że 9 sezon Geordie Shore będzie jej ostatnim. Wydawała się bardzo mocno o tym przekonana, gdy ogłosiła tę smutną nowinę reszcie ekipowiczów.

Gary Beadle i Charlotte Crosby oboje uważają, że Queen V jeszcze powróci. W jednym z wywiadów skomentowali jej decyzję. – Nie jestem pewna dlaczego Vicky odeszła. Wiem, że chciała się zająć innymi rzeczami, ale moim zdaniem podjęła złą decyzję – uważa Charlotte. – Ekipa z Newcastle nie spowodowała, że ja musiałam odłożyć inne swoje aktywności na dalszy plan, więc nie wiem dlaczego ona musiała odejść – dodała.

>>> Polecamy też: Chcesz wyglądać jak Vicky Pattison?

To samo stwierdził Gary: -__ Płacą mi abym imprezował i zwiedzał świat z ludźmi, których kocham. Dlaczego kiedykolwiek miałbym myśleć o odejściu? To najlepsza praca ever!__ – emocjonuje się. -__ Myślę, że Vicky prędzej czy później pożałuje swojej decyzji i będzie błagała, żeby wrócić__ – dodał.

Gaz agreed: "I get paid to get pissed and travel the world with people I love. Why would I ever want to quit? I have the best job in the world.
“I think Vicky will regret her decision and beg to come back eventually.”

Hm, my byśmy się cieszyli!

Środa, 04. Lutego 2015

fb custom audience

adform