Będą dwa sequele 'Pięćdziesięciu twarzy Greya'

Szykujcie się na wielką kinową trylogię

Do premiery jednego z najważniejszych filmów roku zostało już tylko kilka dni, a twórcy ‘Pięćdziesięciu twarzy Greya’ zapowiadają kolejną niespodziankę. W najbliższych latach do kin trafią również ekranizacji książek ‘Ciemniejsza strona Greya’ i ‘Nowe oblicze Greya’. Informację przekazali fanom podczas specjalnego pokazu aktorzy Jamie Dornan i Dakota Johnson oraz reżyserka Sam Taylor-Johnson i autorka E.L. James.Jak donosi New York Daily News reakcje na pierwszym pokazie ‘Pięćdziesięciu twarzy Greya’ były niesamowite. Żeńska część publiczność od razu oszalała na punkcie Jamiego Dornana – podczas filmu dało się usłyszeć dużo westchnięć i nerwowego śmiechu, a na koniec entuzjastyczny aplauz. Chemia między nim a Dakotą Johnson na ekranie jest niesamowita i według niektórych widzów ekranizacja jest nawet lepsza niż książka.

>>> Zobacz także: Pięćdziesiąt twarzy Greya – dwie rzeczy, których nie zobaczymy w filmie

Po premierze ekipa odpowiadała na pytania widzów. Jedno dotyczyło relacji między aktorami – reżyserka wytłumaczyła, że są tylko dobrymi przyjąciółmi i nie będą parą jak Kristen Stewart i Robert Pattinson w ‘Zmierzchu’. Dornan jest żonaty i ma dziecko, a Johnson jest zaręczona. Aktorka pytana o śmiałe sceny erotyczne wyznała, że nie wstydzi się pokazywać nago przed kamerą, chociaż na początku trochę denerwowała się.

>>> Zobacz także: Zobacz Czerwony Pokój Bólu

Dakota Johnson, która jest córką Dona Johnsona i Melanie Griffith, wyznała również, że nie wie, czy jej rodzice będą chcieli obejrzeć film. Chociaż ona bardzo chciałby zabrać ich do kina na ‘Pięćdziesiąt twarzy Greya’, bo jest bardzo dumna ze swojej pracy!

Poniedziałek, 09. Lutego 2015

fb custom audience

adform