Co wasi ulubieńcy robili w walentynki?

Na randce z Miley Cyrus, Taylor Swift, One Direction...

Dobrze bawiliście się w walentynki? Byliście na premierze Pięćdziesięciu twarzy Greya, na fajnym koncercie, a może na romantycznym spacerze i kolacji? A chcielibyście dowiedzieć się, co w sobotni wieczór porabiali popularni artyści i zobaczyć pamiątkowe zdjęcia z ich ukochanymi?

Miley Cyrus spędziła dzień ze swoim chłopakiem Patrickiem Schwarzneggerem.Nicki Minaj jak zwykle ostro imprezowała ze znajomymi, ale walentynkowy prezent podarował jej ktoś wyjątkowy.Kim Kardashian oczywiście była z Kanye Westem, wyskoczyli na miasto spotkać się ze znajomymi.
Britney Spears pochwaliła się tortem od jej obecnego chłopaka Charliego Ebersola.Zdjęcia z tajemniczymi ukochanymi wrzuciły Rita Ora i Lorde.
Beyoncé spędziła wieczór rodzinnie z ukochaną córeczką Blue Ivy, bo Jay-Z chyba nie jest typem romantyka.Jennifer Lopez też pochwaliła się zdjęciem swoich dzieci z Markiem Anthonym.Taylor Swift postanowiła nie wywoływać niepotrzebnych plotek i poświęciła ten wyjątkowy dzień fanom.Sam Smith po raz pierwszy spędził walentynki bez swojej przyjaciółki Tiffany Clare, ponieważ musiał wyjechać do Japonii.Chłopcy z One Direction też nie mieli czasu na randki, bo są na trasie w Australii. Chociaż Zayn ogłosił na Instagramie gotowość bycia walentynką.
Jedynie Rihanna tego dnia nie miała ochoty na miłość. Poszła z Karlem Lagerfeldem na otwarcie butiku Fendi… Chociaż plotki mówią, że wyszła stamtąd w towarzystwie Leonarda DiCaprio.
Poniedziałek, 16. Lutego 2015

fb custom audience

adform