5 rzeczy, które musisz wiedzieć o Nathanie z Geordie Shore

Czas poznać trochę bliżej nowego ekipowicza!

W 10 sezonie Geordie Shore zobaczymy nowego super przystojniaka. Postanowiliśmy zebrać dla Was parę faktów na temat Nathana Henry’ego, żebyście mogli go lepiej poznać!

>>> Polecamy też: Kto zastąpi Vicky w Ekipie z Newcastle?

#1. Nathan ma siedmioro rodzeństwa. SIEDMIORO! Mieszkanie w jednym domu z Ekipowiczami nie powinno stanowić dla niego żadnego problemu.

#2. Jest bystrzakiem. Był prymusem w podstawówce, dobrze się uczył w liceum, a na studiach.. coś, odpalił wrotki i zaczął imprezować. To nasz chłopak!

#3. Nathan to pierwsza biseksualna osoba w historii Ekipy z Newcastle! W tej chwili bliżej mu do facetów i jest wielkim fanem Aarona. Ale raczej nie będzie z tego trójkąciku, bo Nathan nie lubi się dzielić.

#4. Zależy mu na tym, aby nie osceniano go przez pryzmat jego seksualności. Ale rakcja jego mamy, gdy zrobił coming out jest po prostu najlepsza: ‘Czego ode mnie chcesz? Medalu?’. DOKONAŁE!

#5. Fucha w telewizji to jedna z jego liiiiiiiiicznych prac. Miał ich więcej niż ktokolwik, kogo znamy. Był kelnerem, sprzedawcą perfum, personal shopperem, fryzjerem… A to tylko parę z nich.

A tu parę jego sexy fotek:Środa, 18. Lutego 2015

fb custom audience

adform