Vicky rozbiera się dla magazynu ZOO

Pokazuje swoje nowe piersi!

Vicky Pattison zeszłej jesieni powiększyła sobie biust i jest bardzo zadowolona z rezultatów. Do tego stopnia, że postanowiła pokazać je w najnowszym ZOO. 27-latka chwali się, że jej biust z obwisłego 75 B zmienił się w perfekcyjny 70 D. – Wybrałam się do Ann Summers i kupiłam niesamowite majteczki, staniki i mnóstwo pończoch i podwiązek. Ale o dziwo, choć jestem z Geordie Shore, noszę je tylko w sypialni. Gdy wychodzę na dwór mam zawsze gołe nogi – opowiada.

Vicky przyznała też, że wcale nie tęskni za życiem w domu Ekipy z Newcastle: – To były cztery lata mojego życia, po dwa sezony na rok. Musiałam uciec w trosce o swoje zdrowie psychiczne – skomentowała. – Uwielbiałam całować się z nieznajomymi i pić Jägerbombs, ale doszłam do momentu, kiedy uświadomiłam sobie, że mam 27 lat i nie chcę budzić się z wczorajszym makijażem na twarzy w towarzystwie bzykających się osób – dodała.

>>> Polecamy też: Wojtek z Warsaw Shore odpowiada na pytania fanów

Są też złe strony bycia popularnym? – W Irlandii ktoś rzucił we mnie jajkiem, przeleciało zaraz obok mojej głowy. Spotykam też kolesi, którzy podchodzą do mnie i mówią ‘Kocham Cię tak bardzo, Charlotte’. Idioci! Zobaczcie smakowite zdjęcia, które znajdziemy wewnątrz magazynu.Środa, 25. Lutego 2015

fb custom audience

adform