Dornan już nie zagra w 'Pięćdziesięciu twarzach Greya'?

Jest oficjalne oświadczenie!

W sieci zaczęły krążyć plotki, że Jamie Dornan odchodzi z ‘Pięćdziesięciu twarzy Greya’ i nie zagra w kolejnych dwóch częściach produkcji. Sprawa okazała się na tyle poważna, że rzecznik prasowy 32-letniego aktora postanowił wydać oficjalne oświadczenie. A w każdym razie cytują je zagraniczne portale plotkarskie. ‘To czyste domysły ponieważ studio nie ogłosiło jeszcze oficjalnie drugiej części’ – czytamy w rzekomym oświadczeniu.

Według naszych informacji kolejne części zostały potwierdzone. Plotki o tym, że nie pojawi się w nich Dornan powstały po medialnych doniesieniach, że jego żona – Amelia Warner – nie była zbyt zadowolona z udziału męża w tego typu produkcji i odmówiła obejrzenia efektu finalnego.

>>> Polecamy też: Dakota Johnson z mamą

Choć sprawa wydaje się być dość zakręcona, miejmy nadzieję, że nasz ulubiony przystojniak jednak wcieli się ponownie w rolę Christiana Greya! Rozsądek podpowiada nam, że przy tak dużych produkcjach aktorzy podpisują zapewne klauzule o kontynuacji… Wyobrażacie sobie kogoś innego w tej roli?

Ale to nie koniec wiadomości z frontu 50TG. Otóż okazuje się, że nowy film prawie na 100% nie trafi do kin w Walentynki 2016. Jest szansa, że zobaczymy go dopiero w 2017 roku… Według ‘Variety’ nad drugą częścią nie będą pracować Sam Taylor-Johnson i jej scenarzystka Kelly Marcel. O napisanie scenariusza ubiega się za to autorka powieści E.L. James. Universal jest dość sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, jako że James nie ma doświadczenia jako scenarzystka, ale cała sprawa jest obecnie omawiana i nikt jeszcze nie wie co z tego wyniknie.

Środa, 25. Lutego 2015

fb custom audience

adform