Nadciąga 4 sezon Catfish!

Jak dobrze znasz Neva i Maxa? Oto 5 zaskakujących faktów o prowadzących Catfish!

Wiecie kto to catfish prawda? To osoba, która za pomocą Facebooka lub innych mediów społecznościowych tworzy fałszywą osobowość, szczególnie w celu randkowania w sieci. Znacie też dobrze nazwiska Nev Schulman i Max Joseph. 8 marca ich kultowy już program Catfish powraca na antenę MTV, a my z okazji premiery 4 sezonu mamy dla Was parę ciekawostek o naszych ukochanych internetowych detektywach, którzy obaj padli kiedyś ofiarą ‘catfishowania’:

1. Max Joseph nie występuje w pięciu pierwszych odcinkach 4 sezonu… bo wziął sobie wolne, aby nakręcić film ‘We Are Your Friends’. Zobaczymy w nim m.in.: Zaca Efrona! W efekcie w nowym sezonie Catfish pojawią się specjalni goście, którzy będą się starali na chwilę zastąpić Maxa: Charlamagne Tha God, Angel Haze, Cassidy Wolf, Alex Shaffer i Tyler Oakley.

2. Jesteście ciekawi czy przystojniak Nev Schulman z kimś się spotyka? Shanee Pink to ostatnia dziewczyna, o której donosiły media. A my wiemy jak wygląda:
3. Z kolei Max jest żonaty. Jego wybranką jest Priscila Joseph, która ma swoją własną firmę Majo Brasil, interesuje się fotografią i jest dwujęzyczna.
4. Pomysł na Catfish powstał w oparciu o prawdziwą historię, która przytrafiła się Schulmanowi. Nev romansował na Facebooku z Megan. Co o niej wiedział? Że ma siostrę Angelę i choruje na raka. Okazało się, że Megan nie istnieje i cały czas gadał właśnie z Angelą. Chorobę też sobie wymyśliła. Schulman nakręcił o tym film dokumentalny i tak właśnie narodził się Catfish.

>>> Polecamy też: Zobacz trailer 4 sezonu Catfish

5. Portal Huffington Post napisał w oskarżycielskim tonie: – Niektórzy bohaterowie Catfish powiedzieli, że ich związki nie miały romantycznego charakteru, niektórzy że ich tablice na Facebooku były fałszowane, a inni w ogóle nie rozmawiali ze swoją ‘internetową miłością’. Nie wierzcie w to. Odcinki są oczywiście montowane tak, aby się je dobrze oglądało, ale zapewniamy Was, że 100% opowiedzianych historii jest prawdziwe!

*Oglądajcie Catfish od 8 marca w każdą niedzielę o 18.10! *

Sobota, 28. Lutego 2015

fb custom audience

adform