W 4 sezonie Catfish pojawia się... Zac Efron!!!

Premiera już w tę niedzielę. Nie możemy się doczekać!

Nasi internetowi detektywi z Catfish odwiedzili Atlantę, Florydę i Oakland w poszukiwaniu oszustów z sieci, ale w nadchodzącym sezonie posmakowali też trochę… Hollywood! Kamera, akcja…Drodzy fani Catfish, jak już wiecie w pierwszych odcinkach 4 sezonu nie zobaczymy Maksa Josepha. I ogłosi to w wielkim stylu… sam Zac Efron! Zac zgodził się wpaść na plan Catfish, bo jest gwiazdą filmu Maksa ‘We are your friends’. Choć na fotce wyglądają bardzo niewinnie, ponoć za kulisami Max, Nev i Zac robili niezłe numery! #Zefrons, włączajcie obowiązkowo MTV w niedzielę 8 marca o 18.10, aby zobaczyć co z tej wizyty wynikło!

>>> Polecamy też: 5 rzeczy, których nie wiecie o Maksie i Nevie

A wracając do Maksa, ‘We Are Your Friends’ to będzie jego długometrażowy debiut, ale Joseph ma na koncie ponad 60 krótkich form i reklam. Jedną z nich jest dokument o DFA, kultowej wytwórni wydającej m.in.: LCD Soundsystem, Holy Ghost! i Hot Chip, więc ma już doświadczenie w tej dzidzinie.

A co do Efrona, aktor coraz lepiej radzi sobie w ‘dorosłych’ rolach, co możemy zobaczyć chociażby w obsypanych desczem nagród ‘Sąsiadach’. Widzimy go w roli zagubionego DJ-a, który próbuje zgłębić świat muzyki EDM.

Gdybyście się zastanawiali, kto zastąpi Maksa w pierwszych odcinkach 4 sezonu Catfish, już zaspokajamy Waszą ciekawość. Partnerować mu będą: gwiazda MTV Charlamagne, Miss Teen USA Cassidy Wolf, piosenkarka Angel Haze, YouTuber Tyler Oakley i aktor Alex Shaffer.

Do zobaczenia 8 marca o 18.10, tylko na MTV!

Sobota, 07. Marca 2015

fb custom audience

adform