Marnie o kulisach powstawania nowego sezonu Geordie Shore

Będą niespodzianki, będzie szok!

Już niebawem premiera nowego, 10 sezonu Geordie Shore, i choć nie zobaczymy w nim ani Vicky ani Jamesa, Marnie obiecała nam, że nowe odcinki będą prawdziwą jazdą bez trzymanki. W jednym z wywiadów zdradziła, że Chloe i Nathan idealnie pasują do zwariowanej rodzinki z Newcastle. – Doskonale nas dopełniają – twierdzi. – Bardzo długo czekałam na nową dziewczynę, więc byłam zadowolona, gdy w końcu się pojawiła. A Nathan to bardzo miły chłopak. Chloe jest o wiele młodsza od nas i bardziej zwariowana. Ale nie mieliśmy problemu, żeby dotrzymać jej kroku – dodała.

>>> Polecamy też: Bitwa na ABS – Warsaw Shore kontra Geordie Shore

Marnie zapewnia też, że w tym sezonie była trochę grzeczniejsza. – Po raz pierwszy po prostu dobrze się bawiłam, bez władowania się w jakieś zbytnie dramaty – wyznaje. Czy jednym z powodów było to, że teraz Marnie ma nowego ukochanego, Ricky’ego Raymenta?

Marnie być może jest trochę spokojniejsza, ale to nie oznacza, że nowy sezon Geordie Shore obejdzie się bez ostrych numerów! – W tym sezonie wydarzyło się sporo rzeczy, które nie miały miejsca nigdy wcześniej i wiele ludzi będzie zszokowanych – zachęca. Trzymamy za słowo!


Środa, 04. Marca 2015

fb custom audience

adform