Co dalej z przyjaźnią Vicky i Charlotte?

Vicky opowiedziała szczerze o Char, Gazie i swoim nowym programie!

Od kiedy Queen V ogłosiła, że odchodzi z Geordie Shore w mediach zaczęła krążyć plotka, że porzuciła swoje koleżanki Charlotte Crosby i Holly Hagan jak zimny kebab. Podobno wszystko dlatego, że konkuruje z nimi na tle biznesowym. Nie jest bowiem tajemnicą, że wszystkie trzy imprezowiczki zrzuciły sporo kilogramów i zarabiają reklamując DVD z ćwiczeniami czy produkty dietetyczne. W wywiadzie dla ‘Now Magazine’ Vicky położyła jednak w końcu kres tym spekulacjom: -__ To nie może być bardziej zmyślone__ – odpowiada na zarzuty. – Nie jesteśmy rywalkami i nie ma między nami żadnych negatywnych uczuć – dodaje. – Czasem piszę do Charlotte ‘Oh, wyglądasz świetnie. Dobra robota ty chudzielcu’ – żartuje.

Vicky odniosła się też do jednego z wywiadów, których udzielił Gary Beadle. Potwierdził w nim, że dziewczyny czują się zapomniane przez Pattison. – Gary czasem najpierw coś powie, a potem pomyśli, ale ja wiem, że nie chciał nikogo tym zranić. Gary jest po prostu bardzo wrażliwy na wszystko co jest związane z programem. Ale pozwoliła sobie też na małą uszczypliwość, dodając, że ego Gaza musiało ucierpieć, gdy pojawiły się komentarz,e jak bardzo odcisnęła się na programie jej rezygnacja

>>> Polecamy też: Ups, Charlotte ma wroga w 10 sezonie Geordie Shore

Jeśli jeszcze nie wiecie – Pattison wraca do MTV ze swoim własnym programem – Judge Geordie, w którym będzie, oczywiście w swoim niepodrabialnym stylu, udzielała porad w kwestiach rodzinnych, złamanych serc i zagrożonych przyjaźni. – Byłam bardzo smutna opuszczając dom Geordie Shore, więc jestem bardzo podekscytowana, że mogę wrócić do MTV ze swoim programem. Zawsze mi się wydaje, że wszystko wiem najlepiej, więc ten program jest po prostu marzeniem. Ludzie Wielkiej Brytanii, nadciągam! – skomentowała.

Czwartek, 19. Marca 2015

fb custom audience

adform