MTV Breaks - szukamy DJ'a i fotografa social media!

Być może to właśnie Ty pojedziesz z nami na Isle of Malta!

Z inicjatywą MTV Breaks mieliście okazję zapoznać się w ubiegłym roku, kiedy szukaliśmy fotografa, kamerzysty i projektanta na MTV EMA w Glasgow. W tym roku akcja powraca i narobi jeszcze więcej pozytywnego zamieszania. Tym razem wbieramy się na najlepszą wakacyjną imprezę – Isle of MTV Malta (7 lipca 2015).

Poszukujemy dwóch osób, które przyjadą na Maltę, aby współpracować z MTV — jedna jako fotograf obsługujący serwisy społecznościowe, a druga jako DJ. Uczestnicy będą mogli nie tylko pochwalić się umiejętnościami przed światem, ale też skorzystać z pomocy branżowego mentora. Pokrywamy też wszystkie koszty podróży i zakwaterowania na Malcie! Jeżeli więc masz od 18 do 26 lat i sądzisz, że potrafisz zrobić najlepsze zdjęcia do serwisów społecznościowych w trakcie Isle of MTV Malta, a nawet zostać DJ-em na głównej scenie, zastosuj się do poniższych wskazówek, aby zgłosić swój udział…

Reporter mediów społecznościowych
Jako jeden z największych europejskich festiwali na wolnym powietrzu, Isle of MTV Malta potrzebuje zapełnić swoje konto w serwisie Instagram fotografiami obecnych na imprezie światowej klasy artystów, tak by cały świat mógł poczuć tę niesamowitą atmosferę. I właśnie do tego potrzebna jest nam Twoja pomoc. Chcemy, abyś to TY wykonał oficjalne zdjęcia z imprezy do mediów społecznościowych, a także pomógł nam uchwycić najlepsze chwile na Malcie. Współpracując z producentem MTV, zajmiesz się tworzeniem relacji z wydarzeń Malta Music Week, głównej imprezy, a także wszystkiego, co zdarzy się w międzyczasie. Jeżeli zatem sądzisz, że masz dość talentu, by zostać naszym Fotografem Social Media MTV Breaks , zastosuj się do poniższych wskazówek:
• Zrób zdjęcie, które pokaże nam, jak wygląda dla Ciebie muzyka.
• Załaduj je na własne konto w serwisie Instagram.
• Oznacz zdjęcie tagiem @MTVBreaks i hashtagiem #IOMTVBREAKS.
• Poczekaj, aby dowiedzieć się, czy wygrałeś!
Weźmiemy pod uwagę tylko pierwsze wysłane zdjęcie, więc nie oznaczaj więcej fotografii. Na zgłoszenia czekamy od 17 kwietnia do 11 maja.

DJ
Rozpoczęcie kariery DJ-a może być trudne. W tym roku chcemy pomóc zwycięzcy naszego konkursu, dając mu szansę wystąpienia na jednej z największych imprez tego lata. Utalentowanemu DJ-owi zaoferujemy okazję do zamiany gry dla sąsiadów zza ściany na występ na scenie wraz z gwiazdami festiwalu Isle of MTV Malta. Wybrany DJ otrzyma szansę pochwalenia się umiejętnościami przed tysiącami widzów — być może to właśnie Twój set będzie mocnym uderzeniem, od którego rozpoczniemy imprezę! Zwycięzca będzie mógł również liczyć na mentorskie wsparcie legendarnego DJ-a R3WIRE z Club MTV. Jeśli więc sądzisz, że masz dość umiejętności, by zagrać dla tysięcy słuchaczy na jednej z największych imprez w Europie, zastosuj się do poniższych wskazówek, aby zgłosić swój udział.
Konkurs będzie składać się z dwóch etapów — najpierw chcemy poznać Twoje umiejętności w zakresie miksowania, a następnie wybierzemy ostatecznego zwycięzcę na podstawie przesłanego setu. Oto, co musisz zrobić:
Pobierz ten track, który przygotował specjalnie dla nas R3WIRE
• Zremiksuj go w stylu, który chciałbyś zaproponować słuchaczom swojego setu na festiwal Isle of MTV Malta
• Zacznij śledzić @mtvbreaks w serwisie Twitter
• Tweetnij nam łącze do swojego miksu, dodając do niego hashtag #mtvbreaksdj
• Sprawdź swoje wiadomości, aby dowiedzieć się, czy dostałeś się na ostateczną listę zakwalifikowanych.
Na zgłoszenia czekamy od 17 kwietnia do 11 maja. Z osobami z ostatecznej listy zakwalifikowanych skontaktujemy się następnie bezpośrednio i poprosimy je o przesłanie 20-minutowego miksu przeznaczonego na Isle of MTV Malta. Jeżeli więc nie otrzymasz od nas zaproszenia na ten etap, niestety będzie to oznaczać, że nie zostałeś zakwalifikowany.

A więc – nie ma na co czekać – być może mamy dla Ciebie bilet na idealne wakacje!

Zapoznaj się z regulaminem!

Środa, 15. Kwietnia 2015

fb custom audience

adform