Brothers Green: EATS! | Ciasto z mikrofali

Sprawdź przepis... KLIK!

Też nie możecie się już doczekać, kiedy Bracia Green ugotują dla Was na antenie MTV coś super wypasionego i napełnią Wasze głodne brzuchy? Chwilę przed premierą pierwszego odcinka Brothers Green: EATS! kwietnia o 20.25* mamy dla Was pierwszy, lekko zwariowany i przepyszny przepis: na ciasto bananowe z masłem orzechowym… prosto z mikrofali!

Składniki:
1 zgniły banan
1/4 opakowania gotowego ciasta waniliowego w proszku
woda
kawałki czekolady
mleko
masło kokosowe
wiórki kokosowe

Jak przygotować?
1. Zgnieć banana w miseczce, którą można podgrzewać w mikrofali. 2. Dosyp ciasta w proszku, dolewaj stopniowo wody i mieszaj do czasu, aż uzyskasz jednolitą masę 3. Dodaj kawałki czekolady, włóż do mikrofali i ustaw ją na 3-4 minuty. Gotowe przełóż na talerz (uwaga, ciasto będzie GORĄCE!) 4. Przygotuj polewę. Do miski, którą można podgrzewać w mikrofali, włóż spory kawałek masła orzechowego i podgrzewaj przez około 30 sekund aż się rozpuści. Dodaj mleka i mieszaj aż składniki się połączą. Polej ciasto i posyp płatkami wiórkami kokosowymi. I gotowe!!!

Przypominamy, że 1 i 2 odcinek będziecie mogli obejrzeć za free aż przez 7 dni na stronie mtv.pl. Wbijajcie też do naszej apki MTV Play, gdzie pierwszy odcinek dostępny jest za darmo, a pozostałe w opcji subskrypcja (tylko 1,99 euro, czyli około 8 PLN na miesiąc!)

>>> Polecamy też: Oglądaj fragment pierwszego odcinka Brothers Green: EATS!

Piątek, 17. Kwietnia 2015

fb custom audience

adform