Kim jest dziewczyna Ptysia?

W 5 odcinku Warsaw Shore pojawiają się Kuba i jego Księżniczka!

W 5 odcinku Warsaw Shore na imprezkę-niespodziankę, którą organizuje Alan wpada Ptyś i jego dziewczyna Kaja. Para poznała się dzięki programowi – Kaja to siostra Alana! To właśnie z powodu Kai Kuba zrezygnował z udziału w 3 sezonie programu. – Niestety nie zobaczycie mnie w 3 sezonie Warsaw Shore. Dzięki programowi przeżyłem niesamowitą przygodę, której nie odbierze mi nikt, ale też dzięki programowi poznałem wyjątkową osobę, na której mi bardzo zależy… czas zejść ze sceny i dać szanse komuś młodemu. Panowie żadna przygoda na najwyższym poziomie nie da Wam tego, co prawdziwa miłość kobiety – napisał wtedy na swoim FB.

>>> Polecamy też: Gorące fotki z 5 odcinka Warsaw Shore

Kim jest ta tajemnicza, seksowna brunetka? Kaja Kwiecińska pochodzi z Olsztyna i jest modelką. Ma 22 lata i waży 54 kilo przy 169 centymetrach wzrostu. Ma idealne wymiary – 90-64-90! W najnowszym odcinku Warsaw Shore pokazuje też, że umie się doskonale bawić!

Nie przegapcie premiery – już w niedzielę 26 września o 23.00 tylko na MTV! A tymczasem sprawdźcie portfolio Kai w naszej galerii!

>>> Polecamy też: Poradnik Stiflera: jak wyszykować się do kościołaŚroda, 22. Kwietnia 2015

fb custom audience

adform