Gary Beadle szczerze o liczbie kobiet, z którymi spał

Ta liczba ciągle nas szokuje...

Gary powtarza przy każdej możliwej okazji, że spał z ponad tysiącem kobiet, ale nas ta liczba wciąż trochę szokuje! Na szczęście gwiazdor Geordie Shore jest choć na tyle skromny by przyznać, że gdyby nie był sławny ta liczba byłaby mniejsza.. na przykład ‘tylko’ 250. – To kwestia mojej pracy. Gdybym nie występował w Geordie Shore być może przez całe życie przspałbym się tylko z 250 kobietami. Przeciętny chłopak zalicza teraz jakieś 100 lasek. Na luzie! – mówi w jednym z wywiadów.

>>> Polecamy też: 3 odcinek Geordie Shore nadciąga

No to się dowiedzieliśmy:) – Jeżeli w ciągu miesiąca pojawiasz się w klubach, na imprezach 12 razy i za każdym razem prześpisz się z jedną laską to wychodzi Ci 144 dziewczyny na rok – Gary pokazuje, że jest dobry z matmy! – Gdybym pracował na budowie te dziewczyny nigdy by się nie pojawiły w moim życiu – dodaje. Gaz wyjaśnia jak ciężko jest odmówić dziewczynom spragnionym jednej nocy w jego towarzystwie. – Jeżli gdzieś się pojawiasz i tysiąc lasek błaga cię o to, byś zabrał je do domu, co mam odpowiedzieć? Nie, sory, nie dziś, chcę wrócić do domu sam. Biedny Gary:)

Co na to wszystko jego dziewczyna Lillie Lexie Gregg? – __Lillie jest dobrą dziewczyną, więc powiedziała ‘O Boże, to jest ohydne’ __- śmieje się Gaz.Środa, 22. Kwietnia 2015

fb custom audience

adform