Paul Walker - 10 rzeczy, których o nim nie wiecie

Klik!

Choć Paul Walker zaczynał karierę w TV już jako dziecko, dopiero przygoda z kolejnymi częściami filmu Szybcy i wściekli, która zaczęła sią w 2001 roku zrobiła z niego megagwiazdę! Oto 10 rzeczy, których (prawdopodobnie) o nim nie wiedzieliście:

1. Jego dziadek ze strony ojca był zawodowym bokserem, brał udział w wyścigach samochodowych Forda, a podczas II wojny światowej przeżył atak na Pearl Harbor i dowodził batalionem, który wkraczał do Włoch pod dowództwem generała Pattona.

2. Paul wychowywał się w mormońskiej rodzinie członków Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. Jego tata był krawcem, a mama modelką. Miał troje rodzeństwa – dwóch braci i siostrę.

3. Już w wieku 2 lat Walker zarobił swoje pierwsze pieniądze – w reklamie Pampersa!

4. Mając dwanaście lat zagrał pierwszy rolę w serialu Autostrada do nieba (Highway to Heaven). W wieku czternastu lat zadebiutował w kinowym horrorze komediowym Potwór w szafie (Monster in the Closet).

5. Zanim stał się gwiazdą, ubiegał się o rolę Anakina Skywalkera w Gwiezdnych wojnach, ale był na nią ‘za stary’. Ponoć to była jedyna rola, którą naprawdę chciał dostać.

6. Miał jedno dziecko – córkę Meadow Walker. Meadow miała 15 lat, gdy jej ojciec zmarł w tragicznym wypadku.

7. W 2010 roku po akcji pomocy w zniszczonym trzęsieniu ziemi w Haiti założył organizację Reach Out WorldWide, która od tamtej pory wysyła ekipy ratunkowe i niesie pomoc w różnych zakątkach świata.

8. Wystąpił w teledysku do piosenki ‘Act a Fool’ Ludacrisa. Dzień przed śmiercią zagrał w teledysku do piosenki ‘All I Feel is You’ Natalii Safran.

9. Trenował brazylijskie jiu-jitsu, w którym miał brązowy pas. Został pośmiertnie nominowany na czarny pas z rąk Ricardo Franjinha’y.

10. Jego pies Chesapeake Bay Retriever Boone zagrał z nim w filmie Błękitna głębia.

Środa, 06. Maja 2015

fb custom audience

adform