Warsaw Shore 3 odc. 7: była ostra jazda!

Jesteście w szoku, jak wkurzyła się Ania i jak zabawił się Wojtek?

Tym razem odcinek rozpoczął się od pojedynku dziewczyny kontra chłopcy, który wygrały… dziewczyny. Poszło o pomysł Pawła, Wojtka i Alana, żeby podmienić się pokojami. Panowie, takich rzeczy się nie robi! Nie wolno ruszać damskich kosmetyków i eleganckich bucików!

Zobacz także: Wojna damsko-meska w Warsaw Shore

Potem obowiązkowo cała ekipa zaliczyła melanż. Zapewne Wojtek niewiele będzie z niego pamiętał… a przynajmniej nie będzie chciał pamiętać. Co innego Alan i Damian, którzy złowili w klubie dwie gorące sztuki. Paweł też miał powody do dumy, bo znów pogodził z Eweliną. Choć i tak przede wszystkim będą miały co wspominać Ania Mała i Duża, bo po raz kolejny pokazały girl power!

Zobacz także: Wojtek zalicza melanż życia

Nowy odcinek Warsaw Shore możecie oglądać w aplikacji MTV Play (w opcji subskrybcja, 1,99 euro, czyli około 8 PLN na miesiąc) oraz na antenie MTV w poniedziałek o 22.00 i 01.00, we wtorek o 00.55, w środę o 22.00 i 23.00, w czwartek o 00.00 i 0055, w piątek o 22.00, 23.00 i 00.00. Więcej materiałów z programu na kanale WS na @Veedo.pl

Nie zapominajcie też o quize Warsaw Shore, w którym co tydzień można wygrać super nagrody oraz o naszym konkursie na imprezowe selfie – Cała Polska Warsaw Shore!

Poniedziałek, 11. Maja 2015

fb custom audience

adform