Kolejna afera w One Direction

Iskrzy między Harrym i Louisem

Odejście Zayna Malika z One Direction nie tylko załamało wielu fanów, ale również popsuło atmosferę w słynnym boysbandzie. Tym razem poszło o nieprzyjemne komentarze Louisa Tomlinsona pod adresem dawnego kolegi z zespołu i producenta jego solowego albumu, Naughty Boy’a. Jak donosi gazeta ‘Sun’, Harry Styles stanął w obronie Malika i zabronił ‘publicznego prania brudów’, ponieważ w ten sposób psuje się reputację One Direction.

Zobacz także: One Direction i 'Przyjaciele'

Do kłótni między członkami grupy doszło w zeszłym tygodniu, kiedy siedzieli w studiu w Los Angeles i nagrywali nowe piosenki. Osoba z otoczenia One Direction zapewniła, że Harry i Louis potrzebowali odpocząć od siebie i w weekend prace nad płytą ruszyły dalej. Nie ma również mowy o kolejnych zmianach w składzie albo o rozpadzie zespołu.

Zobacz także: Zayn odszedł z One Direction, Internet oszalał

Natomiast Naughty Boy skomentował zajście tak – ‘To ja głównie opiekowałem się *Zaynem* od czasu opuszczenia One Direction. Uważam, że Louis powinien starać się utrzymać z nim kontakt i zawsze wspierać go w tym, co robi. Przecież lojalność była podstawą funkcjonowania ich zespołu, a teraz kłócą się jak dzieci w piaskownicy’.

Zobacz także: Kawałek Zayna jest starym demo One Direction

Jak sobie radzą One Direction w czwórkę przekonamy się za tydzień podczas uroczystości rozdania Billboard Music Awards.

Poniedziałek, 11. Maja 2015

fb custom audience

adform