One Direction o odejściu Zayna

Co za szczerość!

Chłopaki z One Direction w końcu skomentowali na wizji odejście Zayna Malika z zespołu. Czwórka pojawił się w The Late Late Show Jamesa Cordena i ucięła wszystkie spekulacje, które krążyły w mediach od paru miesięcy. Jak wiemy Zayn opuścił grupę w marcu tego roku, po tym jak z powodu zbyt dużego stresu nie dał rady wziąć udziału w trasie koncertowej zespołu.

>>> Polecamy też: Niall Horan padł ofiarą żartu kolegów

- Na początku byliśmy trochę źli. Byliśmy zaskoczeni. Wszyscy wiedzieliśmy co czuje Zayn. Łatwo było się domyślić. Ludzie z zewnątrz też to zauważyli – skomentowali muzycy. – Zayn kochał pewne rzeczy związane z tą pracą, a pewnych nienawidził. Jak nienawidzisz swojej pracy to czasem musisz pójść za głosem serca, dokądkolwiek on cię zabierze. Na początku byliśmy źli, potem po prostu rozczarowani. Ale życzymy mu powodzenia we wszystkim za co się teraz zabierze – dodali.

Louis wytłumaczył się z nawet ze złośliwości między nim i Zaynem na Twitterze – Nigdy nie byłem zbyt dobry w trzymaniu języka za zębami, ale wszystko już zostało wyjaśnione – zapewnia.

Na koniec zapewnili nas o dwóch rzeczach – po pierwsze nie mają planu szukać piątego, nowego członka zespołu, a po drugie nawet nie przeszło im przez myśl, żeby kończyć karierę z powodu ostatnich zajść. Powiemy tylko jedno – uf!Piątek, 15. Maja 2015

fb custom audience

adform