Vicky będzie bezlitosna

Zapowiedź programu 'Judge Geordie'

‘Listen up all you lying lowlifes, cheating chumps and devious dirtbags! I’m coming for you! And in my court I’m judge, jury and executioner! – zapowiada Vicky Pattison w spocie reklamującym show Judge Geordie. Była gwiazda Geordie Shore tym razem będzie pomagała rozwiązywać problemy w związkach Brytyjczyków, a przede wszystkim wyżywać się na facetach, którzy kłamią, oszukują i zdradzają.Sędzina Vicky udzieliła ostatnio wywiadu dla MTV, w którym przyznała, że jest zestresowana nową rolą. ‘Jestem pierwszą gwiazdą Geordie Shore, która dostała własne show w MTV. Z jednej strony oznacza to, że stacja pokłada we mnie ogromne nadzieje. Z drugiej strony program może okazać się niezłą klapą. Odczuwam presję i znam wiele osób, które czeka, aż powinie mi się noga i zaryję twarzą w glebę. Dlatego chcę dać z siebie wszystko, to musi być sukces’ – zapowiada.

Zobacz także: Vicky trafiła do szpitala

Czy czuje się właściwą osobą do pomagania w związkach? ‘Nie wiem, mam gdzieś związki i nie widzę powodu, dla którego miałabym dawać innym rady. Jednak moja siła polega na tym, że mam swoje zdanie i nie boję się mówić ludziom wprost, co myślę, nawet jeśli nie są na to gotowi – tłumaczy Vicky. – Naprawdę chcę pomagać ludziom. Jestem osobą opiekuńczą i matczyną, chciałabym pokazać się widzom również od tej strony.’

Zobacz także: Gaz jako następny odejdzie z Geordie Shore

Jakie są jej największe obawy przed startem ‘Judge Geordie’? ’Obawiam się tylko tego, że mogę jeszcze bardziej popsuć związki – mówi żartem Vicky. – Nie mam żadnych obaw, dam radę! W końcu byłam w Geordie Shore przez cztery lata. Widziałem wszystkie możliwe złe relacje: miłosne trójkąty, próby godzenia, rozstania, podrywanie sobie dziewczyn przez przyjaciół, podrywanie chłopaków przez przyjaciółki… W świecie związków, Geordie Shore jest jak Igrzyska śmierci, a ja przetrwałam. Jestem Katniss Everdeen z Geordie Shore.

Judge Geordie będziecie mogli zobaczyć w MTV Polska od 7 czerwca :)

Poniedziałek, 18. Maja 2015

fb custom audience

adform