Nev Schulman sprzedaje włosy z klaty za... 20 tysięcy dolarów!

Masz ochotę być właścicielem 'kawałka' przystojniaka z Catfish?

Nev Schulman zyskał sławę nie tylko programowi Catfish, ale też ze względu na niezwykle bujne i seksowne włosy na klacie. Nie żartujemy! Jest nawet konto na Twitterze @NevChestHairs i poświęcona jego włosom strona na Facebooku. A teraz najlepsza część tej historii – możecie nabyć swój własny kawałek tego zmysłowego owłosienia! Nev razem z GoRaff postanowił ogolić fragment swojej boskiej klaty i sprzedać pęk włosów. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne, a dokładniej na rzecz organizacji Leave Out Violence (LOVE).

>>> Polecamy też: Max z Catfish nakręcił film, a my mamy zwiastun

Włosy można zakupić za ‘jedyne’ 20 tysięcy dolarów! Organizatorzy zachęcają do zakupu: – To doskonała oferta. To właśnie te włosy powodują, że omdlewasz na widok Neva bez koszulki i zainspirowały @Nevschesthairs oraz fan page Nev Schulman’s Chest Hair. Jeśli nie macie takiej sumki, nie martwcie się. Są też tańsze rzeczy do kupienia w ramach tej akcji – plakaty z autografami, spersonalizowane nagrania wideo czy możliwość odwiedzenia planu Catfish.

Rozbilibyście swoją świnkę skarbonkę dla tego przystojniaka? Oglądajcie odcinek specjalny Catfish w niedzielę o 18.15!Środa, 20. Maja 2015

fb custom audience

adform