Geordie Shore: Charlotte znów spała z Gazem?

Co na to jego ukochana Lillie?

Takiego obrotu spraw w Geordie Shore chyba nikt się nie spodziewał. W wywiadzie dla ‘The Sun’ Charlotte przyznała się, że sypiała jeszcze z Gazem, kiedy zaczął spotykać się ze swoją obecną dziewczyną Lillie Lexie Gregg. ‘Nie poruszyliśmy tego tematu w programie, ale Gary cały czas kłamie. Nie powiedział jeszcze Lillie całej prawdy o nas. Przecież on wciąż uprawiał ze mną seks, kiedy ją poznał’ – wyznała.

Zobaczcie także: 27 spojlerów 7 odcinka Geordie Shore

Odnosząc się do nowego związku Gaza powiedziała, że jeśli będzie chciał być dalej z Lillie, to zejdzie na drugi plan w Geordie Shore. ‘Stanie się takie nudny, aż w końcu przestanie mu się to podobać, więc może będzie musiał z nią zerwać? – tłumaczy Charlotte. – A tak poza tym jest niezłym aktorem, skoro udaje, że nic się nie stało i potrafi sprawiać wrażenie, że wciąż mu na mnie zależy’. Czy nadal kocha Gaza? ‘Nie gadam z nim poza Geordie Shore, nasza miłość skończyła się. Jeśli będzie miał wypadek i złamie sobie kark, to nie przejmę się tym’.

Zobaczcie także: Charlotte jest znudzona Geordie Shore

Jak zareagowała na te rewelacje Lillie? Szczere wyznanie Charlotte w prasie uznała to za stek bzdur i w tej kwestii bardziej wierzy Gazowi niż jego zazdrosnej, byłej dziewczynie. Dla wyjaśnienia napisała na Twitterze: ‘Gary i ja jesteśmy razem bardzo szczęśliwi i całkowicie mu wierzę. Wszędzie razem podróżujemy i chcemy być zawsze ze sobą. Jestem gotowa na więcej takich historii na temat mojego *Gary’ego*. I wcale nie będę się nimi przejmowała’.

Poniedziałek, 25. Maja 2015

fb custom audience

adform