Dlaczego Zayn odszedł z One Direction

Koniec plotek?

Ponad miesiąc minął od czasu sensacyjnego odejścia Zayna Malika z One Direction, ale nadal nie są znane kulisy i przyczyny rozstania. Dotychczas mówiło się o tym, że między chłopakami już od pewnego czasu dochodziło do nieporozumień, jak również wiele wskazywało na to, że w całe zajście mogła być zaangażowana narzeczona Malika, Perrie Edwards.

Zobacz także: Zayn odszedł z One Direction przez Perrie

Tymczasem, jak twierdzi współpracownik i przyjaciel zespołu Jamie Scott, Zayn był po prostu wykończony ciągłą pracą i życiem w trasie. ‘Odszedł z zespołu, bo miał już dosyć. Możesz sobie wyobrazić, jak to jest, być bez przerwy w trasie przez cztery lata? Ci chłopcy nawet nie pamiętają, jak wyglądają ich domy – tłumaczył w wywiadzie dla Sunday People. – Nie ma możliwości, że pięć osób jest w stanie ciągle być ze sobą w podróży przez tyle czasu. Zayn był pierwszy, który się wysypał. Powiedział tylko, nie mam siły być dalej członkiem zespołu’.

Zobacz także: Kolejna afera w One Direction

Tym samym zaprzeczył licznym plotkom na temat napiętej sytuacji w grupie One Direction i doniesieniom o problemach prywatnych jej członków. ‘To była taka prosta rzecz, w Zaynie w końcu odezwał się jego instynkt przetrwania. Ludziom wydaje się, że wszystko było takie skomplikowane i są jakieś tajemnice w tej sprawie, a to tylko ich wymysły’ – tłumaczył Scott i zaprzeczył również, że Harry Styles jest szefem zespołu i zmusił Zayna do odejścia.

Zobacz także: One Direction dziękują Zaynowi

Czy One Direction wkrótce rozpadną się? ‘W przypadku Backstreet Boys czy Take That wiadomo było, że koniec tych boysbandów jest bliski. Z One Direction jest inaczej, dopóki ich muzyka rozwijaja się i zdobywają nowych fanów, to nie ma mowy o zakończeniu działalności’ – zapewnił Scott. Zaprzeczył przy tym informacjom, że najnowszy album ma być hiphopowy. Raczej należy się spodziewać więcej rocka i hitów na miarę Story of My Life.

Poniedziałek, 25. Maja 2015

fb custom audience

adform