Jenelle Evans z Teen Mom aresztowana

Jakie są zarzuty?

Policja z Myrtle Beach w Karolinie Południowej wydała nakaz aresztowania 23-letniej Jenelle Evans w środę 27 maja. Gwiazda dobrowolnie oddała się w ich ręce następnego dnia. To nie pierwsze kłopoty, w które wpakowała się zadziorna uczestniczka programu Teen Mom. O co poszło tym razem? Wszystko zaczęło się we wtorek, kiedy Janelle pojawiła się nagle w domu swojego byłego narzeczonego Nathana Griffitha i podobno zaczęła go atakować. Według raportu policji ojciec ich syna Kaisera ma zadrapania i siniaki na całym ciele.

>>> Polecamy też: 10 odcinek Warsaw Shore – Alan łapie agresora

Po tym zajściu Evans tłumaczyła się na Twitterze, że Nathan chciał przejechać ją samochodem. – Wydaje mi się, że w głębi serca Janelle myśli, że jeszcze się ze sobą zejdą, bo mają razem dziecko – komentuje prawniczka gwiazdy. – Jest zraniona, że Nathan już się pogodził z rozstaniem – dodaje.

- Moim zdaniem Nathan zrobi wszystko, aby ciążące na Janelle zarzuty zostały oddalone. Rozumie, że Evans cierpi z powodu ich rozstania i dlatego, że on spotyka się z kimś innym. Sprawy przybrały dość dramatyzcny obrót, ale on na pewno nie chce, aby Janelle miała z tego powodu jakieś kłopoty – dodaje prawniczka celebrytki.

>>> Polecamy też: "*Janelle imprezuje ze swoim eks* ":http://www.mtv.pl/newsy/73663-jenelle-imprezuje-ze-swoim-eks

Piątek, 29. Maja 2015

fb custom audience

adform