Magda broni Elizki

Hejterzy znowu zaatakowali! Tym razem naszą Elizkę - czytamy na jej blogu!

- __Po ostatnim odcinku Warsaw Shore rozpętało się istne piekło w Internecie. Hejterzy znowu zaatakowali! Tym razem naszą Elizke. Tylko dlatego, że… wpadła do ekipy i napiła się z nami. Niedobra Ty, no no no… __- zajawia temat Magda na blogu, który prowadzi z Małą Anią emandemws.blogspot.pl. Faktycznie, w ostatnim odcinku Ekipy z Warszawy przed wakacyjną przerwą pojawiła się Elizka. A nawet więcej – zaraz potem razem z Trybsonem wybrała się na wakacje do Grecji. Komentarzom, że jest złą matką nie było końca. Co na to Magda?

>>> Polecamy też: 12 odcinek Warsaw Shore – do domu wbija Elizka

- Ciąża to nie choroba, a macierzyństwo nie jest więzieniem. Każdemu należy się takie małe 5 minut dla siebie. Uważam, że jeżeli kobieta ma ochotę na wyjście z koleżankami na kawę, piwo czy zakupy to ma do tego zajebi*cie wielkie prawo! Zanim się niektórzy z Was zbiorą do pisania hejtów, będę szybsza i dodam: oczywiście wszystko w granicach normy. Zadowoleni? Mam nadzieję, bo nie będę mogła spać jak mi się tu będziecie denerwować – komentuje.

>>> Polecamy też: Eliza chwali się seksownymi fotkami z wakacji

- Połowa pewnie już teraz przyzna mi rację, a druga połowa będzie szczekać dalej jak małe wkurzające pieski. Zasypiecie wszystkie mamuśki pytaniami: ‘Co z dzieckiem?’, ‘Gdzie zostawisz dziecko, ty wyrodna matko?’ , ‘Dziecko pewnie samo w domu’ Nie, nie i jeszcze raz NIE! Jest przecież milion wyjść z tak ‘trudnej’ sytuacji… Dziecko ma tatę, babcię, dziadka, wujka, ciocię, czasami starsze rodzeństwo- dodaje. – Jeśli więc jesteś ‘matką Polką’ to nią bądź, siedź z dzieckiem 24 godziny na dobę, nie ma w tym nic złego, naprawdę masz pełen szacun ode mnie, podziwiam Cię, jesteś wspaniałą i kochającą matką. Ale proszę Cię… nie nawracaj całego świata ;) Bo ta matka, która raz w roku ma ochotę wyjść na małe piwko z koleżankami lub ma inną pracę niż Ty, kocha tak samo ! Kto wie, może nawet bardziej, bo ta chwila bez jej bobaska jeszcze mocniej uświadamia ją jak bardzo za nim tęskni ;) – zgadzacie się?

Środa, 24. Czerwca 2015

fb custom audience

adform