Jennifer Aniston i Justin Theroux: szczegóły ślubu

Uf, dobrze, że i oni się nie rozstali!

Ta ceremonia była jedną z lepiej skrywanych tajemnic w USA. A nas ta nowina tym bardziej cieszy, że ostatnio wszyscy się rozstają… Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli ślub w środę 6 sierpnia w ich wartej 21 milionów dolarów rezydencji w Bel Air w Kalifornii. Zaproszonych było 70 osób, w tym sporo gwiazd. Na liście gości znaleźli się m.in.: Lisa Kudrow, Howard Stern, Sia, Chelsea Handler, Jennifer Meyer, Emily Blunt, John Krasinski, Ellen DeGeneres, Lake Bell, Scott Campbell i Terry Richardson.

Ceremonia owiana była tejemnicą, do tego stopnia, że nie wiedzieli o niej nawet goście weselni! – Gościom powiedziano, że to przyjęcie urodzinowe Justina. Jen i Justin chcieli wszystkich zaskoczyć i z pewnością im się to udało – komentuje informator magazynu People.

Aniston poprosiła o bycie świadkową oczywiście swoją przyjaciółkę z planu ‘Friends’ – Courteney Cox. Drużbą Justina był artysta tatuażu Scott Campbell. Po tym jak para wymieniła pierścionki Sia zaśpiewała na żywo hit ‘Chandelier’. Według jednego z obserwatorów impreza trwała do około 3 nad ranem i ostatnim gościem, który wyszedł z przyjęcia była Courtney.

Piątek, 07. Sierpnia 2015

fb custom audience

adform