Perrie Edwards idzie na wojnę!

Oj, Zaynowi się obrywa

Parę dni temu media obiegła wiadomość, że Zayn Malik i Perrie Edwards, którzy byli zaręczeni od dwóch lat, rozstali się. Według plotek o rozstaniu zadecydował Zayn i zerwał ze swoją wybranką w najgorszy z możliwych sposobów – przez smsa! Zayn zamieścił wczoraj na Twitterze tajemniczy wpis, który zdecydowanie można interpretować jako jego komentarz do całej sprawy:Perrie udzieliła od czasu zerwania jednego wywiadu ze swoim zespołem Little Mix. Na pytanie o Zayna i zerwanie odpowiedziała przez zaciśnięte zęby, że ‘wszystko jest dobrze’. Ale wygląda na to, że jednak postanowiła dać upust swojej frustracji.

Najpierw w jednym z wywiadów radiowych zapytana o ulubioną piosnkę wakacji odpowiedziała: – Lubię najnowszą piosenkę One Direction ‘Drag Me Down’. Jest niesamowita. Chyba nie musimy dodawać, że to pierwszy kawałek opublikowany przez chłopaków po tym, jak Zayn opuścił zespół. Eh, ten prztyczek w nos musiał zaboleć.

>>> Polecamy też: One Direction mają nowego singla

Teraz jednak Perrie posunęła się o krok dalej – usunęła ze swojego Instagraa WSZYSTKIE wspólne zdjęcia z Zaynem i przestała go obserwować. Auć!

Piątek, 07. Sierpnia 2015

fb custom audience

adform