Miley ostro krytykuje Hannah Montana!

Twierdzi, że po programie miała problemy psychiczne!

Miley Cyrus opowiedziała otwarcie o tym jaki wpływ miała na nią rola w hitowym serialu Hannah Montana. – Od kiedy miałam 11 lat mówiono mi, że jestem gwiazdą pop. Oznaczało to, że musisz być blondynką, musisz mieć długie włosy, i musisz nosić cekinowe, obcisłe ciuchy – opowiada 22-latka w najnowszym wydaniu Marie Claire. – A tymczasem ja byłam delikatną dziewczynką, grającą 16-latkę z peruce i z toną makijażu.

- Zmuszono mnie, abym wyglądała jak ktoś, kim nie byłam. To spowodowało u mnie pewien rodzaj dysmorfofobii (zaburzenie psychiczne, charakteryzujące się występowaniem lęku związanego z przekonaniem o nieestetycznym wyglądzie lub budowie ciała – przyp. red.). Każdego dnia ‘robiono’ mnie godzinami, abym była piękna, więc gdy program się skończył zupełnie nie wiedziałam kim jestem – zwierza się piosenkarka.

- Kiedy patrzysz na obrobione, idealne fotografie, czujesz się jak gówno. Rozjaśnia się skórę ciemnoskórych dziewczyn. Wygładza zmarszczki. To szalone, co ludzie uważają za ideał piękna – dodaje oburzona.

Zgadzacie się z nią?

Piątek, 14. Sierpnia 2015

fb custom audience

adform