Warsaw Shore – Summer Camp

Premiera 11 października

W tym roku lato nie będzie mieć końca! 11 października w MTV Polska premiera wakacyjnej edycji Warsaw Shore. Będą piękne kobiety w skąpych bikini, umięśnieni i opaleni panowie, wakacyjne zauroczenia i romanse oraz jeden kudłaty Gangster. Tego nie możecie przegapić!

Stacja MTV ogłosiła datę premiery kolejnego sezonu Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy. Specjalna, letnia edycja nagrywana była w Łebie, gdzie ośmioro najsłynniejszych imprezowiczów w Polsce, rozkręcało najlepsze imprezy. Kolorowe parady, ekstremalne przygody i sporty wodne – to wszystko w jedynym i niepowtarzalnym stylu Shore. Takich imprez wybrzeże jeszcze nie widziało!

Na rodzinnych wakacjach ekipy nie zabrakło najnowszej uczestniczki, Klaudii. Ta blondwłosa piękność o iście diabelskim charakterku dołączyła do ekipy pod koniec trzeciego sezonu i z miejsca zawładnęła sercami i umysłami wszystkich Panów. W tym sezonie zobaczymy także wielki powrót… Ptysia. Znany z drugiego sezonu Kuba dołączył do szalonej rodziny i już pierwszej nocy przypomniał, jak potrafi się bawić….

Warsaw Shore – Summer Camp od 11 października w każdą niedzielę o 23:00 w MTV Polska!

Poniedziałek, 21. Września 2015

fb custom audience

adform