MTV EMA PRE-PARTY 2015: 15 października

Jakie atrakcje na Was czekają?

Nagrody MTV EMA 2015 zbliżają się wielkimi krokami! Jednak zanim największe światowe gwiazdy muzyki zjadą się do Mediolanu, najpierw uhonorowani zostaną polscy artyści. 15 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się trzecia gala MTV EMA PRE–PARTY, podczas której wręczona zostanie statuetka dla ‘Najlepszego Polskiego Artysty’. W tym roku o tytuł ten walczą: Margaret, Sarsa, Tabb & Sound’N’Grace, Natalia Nykiel i Tede.

Na imprezie, oprócz wyżej wymienionych wykonawców, zagra także brytyjski DJ i producent, Philp George! Mistrzami ceremonii będzie dwoje byłych prezenterów naszej stacji (jako że w tym roku stuknęło nam 15 lat…): Maciek Dąbrowski (znany w tej chwili jako YouTuber prowadzący kanał Z Dupy) oraz Paulina Jaskólska!

Zaproszenia na imprezę wygrać można W NASZYM KONKURSIE!

MTV EMA PRE–PARTY to wielka rozgrzewka przed rozdaniem nagród MTV EMA 2015. Tegoroczna gala odbędzie się w niedzielę 25 października w Mediolanum Forum w Mediolanie. Główną faworytką jest Taylor Swift, nominowana aż w ośmiu kategoriach. Na polskich i zagraniczynch artystów możecie głosować tutaj

Dokumenty na MTV EMA Pre-Party:
Regulamin MTV EMA Pre Party
Oświadczenie o odpowiedzialności – niepełnoletni bez opiekuna
Oświadczenie o odpowiedzialności – niepełnoletni z opiekunem

Poniedziałek, 12. Października 2015

fb custom audience

adform