Ed Sheeran w Multikinie!

W których miastach będzie można obejrzeć film i koncert?

W lipcu 2015 roku Ed Sheeran zyskał miano pierwszego artysty w dziejach, który wystąpił solowo na kultowym stadionie Wembley. Trzy noce, 240 000 oddanych fanów i on – samotny – na scenie. Niezapomniany widok! Uchwycony w zapierającej dech w piersiach jakości HD koncert będzie pokazywany ze SPECJALNĄ TRANSMISJĄ NA ŻYWO prosto z Leicester Square, skąd sygnał nadany zostanie na cały świat.

Ed zachwycił publiczność wykonując wszystkie swoje przeboje z pierwszych miejsc list przebojów, takie jak The A Team, Don’t Sing czy Thinking Out Loud. Dodatkowo na scenie, ku zaskoczeniu publiczności, wsparł go sam legendarny Sir Elton John.

Film ‘Jumpers for Goalposts’ przedstawia także życie Eda za kulisami – sprzedaż miliona płyt, wygraną kolejnych nagród i grę dla publiczności w każdym zakątku świata. To szczery i intymny portret artysty – oraz jego najbliższych – i tego, jak daleko Ed zaszedł w tak krótkim czasie. To wyjątkowe wydarzenie pozwoli fanom z całego świata znaleźć się tak blisko bestsellerowego artysty jak nigdy wcześniej. A jeśli ktoś widział już występ Eda na żywo, to Jumpers for Goalpost z pewnością przypomni wspaniałe chwile w towarzystwie Sheerana.

‘Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts’ będzie można zobaczyć 22 października o godz. 19.30 w wybranych kinach sieci Multikino: BYDGOSZCZ, GDAŃSK, GDYNIA, KATOWICE, KRAKÓW, LUBLIN, ŁÓDŹ, OLSZTYN, POZNAŃ 51, RZESZÓW, SZCZECIN, TARGÓWEK, URSYNÓW, ZŁOTE TARASY, WROCŁAW PASAŻ, ZABRZE. Bilet kosztuje 25 PLN.

Plan transmisji:
19.30 – start transmisji satelitarnej
20.00 – koncert na żywo Eda Sheerana z Leicester Square, Londyn (ok. 30 min)
20.30 – start projekcji filmu „Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts”
23:15 – zakończenie projekcji

Więcej informacji na stronie Multikina!

Czwartek, 24. Września 2015

fb custom audience

adform