Zayn Malik ma nową dziewczynę

Nie za szybko?

Zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu Zayna Malika z Perrie Edwards mam kolejny skandal towarzyski z udziałem byłem członka One Direction. Tym razem chodzi o jego czułe zdjęcie z tajemniczą blondynką, które przez weekend krążyło w sieci. Na razie nie wiadomo, kim jest ta piękna dziewczyna, ale do złudzenia przypomina aktorkę Gage Golightly z serialu Teen Wolf.

>>> Polecamy także: Jak rozstać się z Zaynem Malikiem

Jak donosi serwis HollywoodLife, Perrie strasznie się wkurzyła się na swojego byłego chłopaka. Podobno nazwała go ‘bezdusznym’ i jego zachowanie określiła jako ‘sięgnięcie dna’. Znajoma artystki zdradziła również, że Perrie nie płacze już za Zaynem i układa sobie życie bez niego. Zdjęcie z nową dziewczyną jest dla niej zwykła dziecinadą, która ma w niej wzbudzić zazdrość.

>>> Polecamy także: Nowy numer One Direction

Według HollywoodLife, po rozstaniu z Zaynem pozostali członkowie One Direction pozostają w dobrych relacjach z Perrie. Nazwała ona chłopaków swoimi braćmi i jedną wielką rodziną, która jest dla niej wszystkim. Podobno każdy z członków udzielił jej dużego wsparcia w ostatnich miesiącach, a najbardziej troszczył się o nią Harry Styles. To naprawdę miło z jego strony!

Niedziela, 27. Września 2015

fb custom audience

adform