Philip George gwiazdą MTV EMA PRE-PARTY 2015!

Popularny DJ swoim występem uświetni galę MTV

To będzie prawdziwe święto muzyki! Stacja MTV Polska ogłosiła, że gwiazdą tegorocznej gali MTV EMA PRE-PARTY będzie Philip George, DJ, twórca hitu „Wish You Were Mine”. George został odkryty w serwisie Soundcloud i mimo młodego wieku zdobył już uznanie rzeszy miłośników muzyki klubowej w wielu krajach.

Tegoroczna, trzecia już gala MTV EMA PRE–PARTY odbędzie się 15 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Na scenie, obok Georga, pojawią się wszyscy artyści nominowani w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”. W tym roku o tytuł ten walczą: Margaret, Sarsa, Taab&Sound’N’Grace, Natalia Nykiel i Tede. Gospodarzami wieczoru będą jedni z najpopularniejszych prezenterów w historii MTV Polska, Paulina Jaskólska, oraz Maciek Dąbrowski, obecnie znany jako Człowiek Warga, twórca popularnego internetowego programu, Z Dupy.

Poprzednie edycje MTV EMA PRE–PARTY były jednymi z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju. Na scenie pojawiły się najgorętsze nazwiska polskiej branży muzycznej, w tym zwycięzcy w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”, Kamil Bednarek i Dawid Kwiatkowski. Nie brakowało również wyjątkowych gości specjalnych. W 2013 roku gwiazdą wieczoru był najmłodszy zdobywca nagrody Mercury Prize, raper Dizzee Rascal. Z kolei podczas ubiegłorocznej gali muzyk reggae i dancehall, Gentleman po raz pierwszy wykonał utwory z debiutującej tego samego dnia płyty, Gentelman MTV Unplugged.

Poniedziałek, 05. Października 2015

fb custom audience

adform