Andrea Bocelli na MTV EMA 2015!

Włoski tenor wystąpi na gali!

Andrea Bocelli po raz pierwszy pojawi się na scenie MTV EMA! Bocelli wystąpi w niezapomnianym solowym utworze oraz w niezwykłym duecie z wokalistką Tori Kelly – ten występ z całą pewnością przejdzie do historii MTV EMA. Gala transmitowana będzie na żywo na całym świecie w niedzielę 25 października o 21:00 czasu polskiego z Mediolanum Forum w Mediolanie.

Występ tenora MTV EMA 2015 związany jest z jego nowym albumem “Cinema”, którego premiera odbędzie się 23 października. Bocelli jest najbardziej utytułowanym klasycznym artystą wszechczasów. Na całym świecie sprzedano 85 milionów jego albumów, a on sam miał zaszczyt występować na żywo dla prezydentów, papieży i królewskich rodzin na całym świecie.

“Jestem zadowolony i podekscytowany występem podczas tego niespodziewanego przeze mnie wydarzenia i możliwością podzielenia się przytłaczającą i zaraźliwą energią z tak wieloma młodymi ludźmi z całego świata. Wraz z piękną i utalentowaną wschodzącą gwiazdą, Tori Kelly przygotowujemy niespodziankę spoza mojego zwykłego repertuaru” – skomentował swój występ Bocelli.

Wtorek, 20. Października 2015

fb custom audience

adform