Zayn Malik od początku chciał zrezygnować z kariery w One Direction?

Sprawdźcie, co wyznał ostatnio wokalista…

W marcu tego roku Zayn Malik odszedł z zespołu One Direction i postanowił rozpocząć karierę solową. Nie jedna osoba ubolewała nad tym, że 1D nigdy już nie będzie takie samo… Po ostatnim wywiadzie Zayna dla Fader, cieszymy się jednak, że wokalista odważył się odejść!

„Od samego początku czułem, że po prostu chcę iść do domu. Przemyślałem to. Nawet nie wiem, kiedy zdecydowałem się, to zrobić. Kiedy nadszedł czas, żeby odejść, poczułem, że podjąłem dobrą decyzję. Obudziłem się rano, i jeśli mam być z wami szczery, pomyślałem: ‘Muszę iść do domu. Po prostu muszę wreszcie być sobą, ponieważ mam już dość.’” – wyznał Malik.

Dodatkowo, nie podobała mu się do końca muzyka, jaką tworzyli 1D… Zayn chciał zawsze śpiewać w zupełnie innym stylu. Jego pierwszy solowy album będzie w klimacie R&B! „Kiedy byłem w zespole, kochałem wszystko, co robiliśmy, poza muzyką, której nie chciałem słuchać. (…) Chciałbym robić muzykę, która będzie zaje###ta. (…) Zarobiłem wystarczająco, by żyć komfortowo. Teraz po prostu chcę robić muzykę. Jeśli ludzie będą jej słuchać, będę szczęśliwy.”

Piątek, 20. Listopada 2015

fb custom audience

adform