Oglądamy 7. odcinek Warsaw Shore razem z Ekipą w aplikacji Periscope!

Klikajcie po szczegóły!

Jak zachowują się Ekipowicze, kiedy oglądają samych siebie w nowych odcinkach Warsaw Shore: Summer Camp? Jakie emocje im towarzyszą? Już w najbliższą niedzielę, 29. listopada o 23:00, będziemy mogli się o tym przekonać! Dzięki aplikacji Periscope wspólnie z Ekipowiczami możemy znowu przeżywać na żywo emocje towarzyszące odcinkowi.

Podobną akcję zorganizowaliśmy już 2 tygodnie temu. Teraz znowu fani Warsaw Shore trafią bezpośrednio na kanapę Ekipowiczów, by wraz z nimi na żywo śledzić i komentować premierowy odcinek „Summer Campu”. Dzięki aplikacji Periscope by Twitter Inc., która pozwala udostępniać i śledzić transmisje na żywo wykorzystując funkcje wideo w urządzeniach mobilnych, użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym iOS lub Android będą mogli oglądać z bliska reakcje uczestników na premierowy, siódmy odcinek serii na koncie MTV Polska (@MTVPolska).

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji Periscope – macie czas, żeby nadrobić zaległości! Ściągajcie apkę i oglądajcie w niej Ekipę oglądającą Ekipę.

Premiera: 15 listopada, niedziela, godz. 23:00.

Czwartek, 26. Listopada 2015

fb custom audience

adform