Światowy Dzień walki z AIDS!

Światowy Dzień walki z AIDS to świetna okazja do szerzenia wiedzy na temat tej choroby oraz czas wsparcia dla osób nią dotkniętych. To również idealny moment, by porozmawiać trochę więcej o seksie…

Rozmowy o seksie to świetna zabawa. Rozmowy o kondomach? Co za nuda… Ale jeśli nikt nie wspomni o prezerwatywach, nikt o nich nie będzie pamiętał!

Sexting jest coraz popularniejszy – pisanie z niezłymi laskami na randkowych aplikacjach, wysyłanie erotycznych wiadomości, a później spotkania w rzeczywistości…

Niektórzy mają swoje ulubiony zestaw ikonek emoji, które mają symbolizować seks. Niektórzy używają pączka i banana, a inni kabaczka i brzoskwini… A prezerwartywa? Dlaczego nie ma swojej oficjalnej ikonki emoji? Właśnie dlatego Fundacja MTV Staying Alive stworzyła ikonkę emoji kondoma na klawiaturę SafeSext.

Teraz wszyscy mogą zacząć rozmawiać o bezpieczeństwie i prezerwatywach już podczas sextingu i gry wstępnej! W ten sposób łatwiej będzie ochronić się przed zakażeniem wirusem HIV!

Świetna wiadomość dla wszystkich… Możecie pobrać za darmo swoją bezpieczną klawiaturę do sextingu z ikonką emoji prezerwatywy!

Ściągnijcie klawiaturę TUTAJ!

Apple

Google Play

Smart-Link

Wtorek, 01. Grudnia 2015

  • Dzień AIDS

  • Sextlife

fb custom audience

adform