Kto został zwycięzcą konkursu MTV Breaks?

Ostatnio zaoferowaliśmy naszym widzom niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w konkursie MTV Breaks zainspirowanym filmem z Josephem Gordonem-Levittem The Walk. Sięgając chmur.

Początkujący filmowcy stanęli przed szansą wygrania uczestnictwa w tygodniowym programie szkoleniowym w warsztatach rzeczywistości wirtualnej Virtual Reality Shop, Create VR (CreateVR.com).

Poziom zgłoszeń przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania – tak wielu z was podzieliło się z nami swoimi wspaniałymi pomysłami, że stanęliśmy, wraz z naszym zespołem ekspertów, przed praktycznie niewykonalnym zadaniem wyłonienia zwycięzcy.

Jednak wreszcie nadszedł czas, aby go ogłosić. Werble, proszę!

Zwycięzcą został… Nils Soderman ze Szwecji!

Nils ma 19 lat i aktualnie studiuje grafikę na potrzeby gier komputerowych. Jego propozycja natychmiastowo zwróciła uwagę sędziów: „facet po przebudzeniu odkrywa, że jego łóżko lewituje 300 stóp nad ziemią”.
Nils wkrótce uda się do Los Angeles, gdzie:

• pozna szczegółowe informacje na temat pracy z rzeczywistością wirtualną (VR) oraz pełny kontekst tego medium;
• zdobędzie praktyczne doświadczenie w pracy z kamerami VR i pozna podstawy procesu stitchingu (zszywania);
• odbędzie szkolenie z zakresu filozofii produkcji, przechwytywania materiału, stitchingu oraz weźmie udział w nagraniach próbnych.

Serdecznie gratulujemy Nilsowi – nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co uda mu się osiągnąć w Los Angeles!
Jeśli Ty też chcesz zmienić swoje życie, śledź uważnie http://mtvbreaks.tv.
Jesteśmy też dostępni na Facebooku, Twitterze i Instagramie – zaglądaj do nas, aby dowiedzieć się więcej o kolejnych wydarzeniach. Następnym razem to Ty możesz zwyciężyć…

Środa, 02. Grudnia 2015

fb custom audience

adform