Już jutro rusza przedsprzedaż biletów na koncert Justina Biebera!

Już jutro, czyli w piątek 11 grudnia, zostanie uruchomiona przedsprzedaż biletów oraz pakietów VIP na koncert Justina Biebera w Krakowie. W związku z gigantycznym zainteresowaniem tym wydarzeniem, wprowadzono ułatwienia związane ze sposobem nabycia biletów. Wszystkie wejściówki będą do nabycia przez system biletowy organizatora wydarzenia, agencji Prestige MJM.

Już od jutra zamiast poprzez aplikację, wszyscy zainteresowani, będą mogli nabyć wejściówki poprzez stronę www.prestigemjm.com.

Tym samym do przedsprzedaży będą mieli dostęp wszyscy chętni, którzy zdecydują się uiścić 150 złotych za możliwość zakupu biletów we wcześniejszym terminie. Taką decyzję podjął management artysty i to do niego trafi wspomniana kwota. W internetowej przedsprzedaży dostępne będą bilety ze wszystkich kategorii cenowych, a także specjalne pakiety VIP, umożliwiające m.in. spotkanie z artystą. Szczegóły dotyczące oferty pakietów zostaną przekazane w osobnym komunikacie na stronie Prestige MJM.

Przedsprzedaż potrwa do 16 grudnia do godziny 22:00. Publiczna sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera rozpocznie się z kolei w czwartek, 17 grudnia, o godz.10:00. Wejściówki będzie można wówczas kupować poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Czwartek, 10. Grudnia 2015

fb custom audience

adform