Wystartowała otwarta sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera

Do kupienia również album „Purpose”

Otwarta sprzedaż biletów na jedyny polski koncert Justina Biebera rozpoczęła się dziś (czwartek) o godz. 10:00. Do dystrybucji trafiły bilety wszystkich kategorii cenowych, w niektórych przypadkach w bardzo limitowanych ilościach. Możecie nabyć również najnowszy album gwiazdora – „Purpose”. Z uwagi na rekordowe zainteresowanie koncertem Kanadyjczyka, wszyscy chętni powinni pośpieszyć się z zakupem wejściówek!

We wrześniu 2016 Justin Bieber rozpocznie europejską część trasy koncertowej, promującej najnowszy album „Purpose”. W ramach tournee zatytułowanego “Purpose World Tour 2016” artysta zaplanował ponad 30 występów w całej Europie, w tym m.in. w Anglii, Francji, Niemczech, Skandynawii oraz oczywiście w Polsce. Koncert, na który czekają tysiące polskich Beliebers, odbędzie się 11 listopada 2016 roku w hali TAURON Arena Kraków.

Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wyłącznie za pośrednictwem strony bilety.imprezyprestige.com, przy każdym zamówieniu można zakupić najnowszą płytę Justina Biebera, „Purpose”, dostępną w promocyjnej cenie 35 zł. Album jest dostępny wyłącznie przy wyborze opcji dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Czwartek, 17. Grudnia 2015

fb custom audience

adform