Selena Gomez komentuje konflikt Taylor Swift i Kanye'ego Westa

Co powiedziała gwiazda?

Niedawno Kanye West zaprezentował swój świeży materiał muzyczny w trakcie pokazu najnowszej kolekcji. W jednym z kawałków padły słowa “mógłbym się jeszcze przespać z Taylor. To dzięki mnie ta dzi**ka stała się sławna”. Dość mocne słowa, prawda?

Taylor Swift w trakcie gali Grammy skorzystała z okazji i przy podziękowaniach za zdobytą statuetkę powiedziała: “Jako pierwsza kobieta, która dwukrotnie wygrała Grammy w kategorii Album Roku, chcę powiedzieć wszystkim młodym kobietom, że na waszej drodze będą ludzie, którzy będą starali się podkopać wasz sukces lub przypisać sobie wasze osiągnięcia lub waszą sławę. Jeśli skupicie się na pracy i nie pozwolicie tym ludziom się rozpraszać, pewnego dnia, gdy dotrzecie tam, gdzie zmierzacie, rozejrzycie się i będziecie wiedzieć, że to wasza zasługa, i ludzi, którzy was kochają. To będzie najwspanialsze uczucie na świecie. Dziękuję wam za ten moment”. Oczywiście wiadomo o kim była mowa…

Jak Selena Gomez komentuje konflikt swojej przyjaciółki i rapera? Piosenkarka powiedziała, że Taylor jeszcze odwdzięczy się Kanye’emu… Wygląda na to, że słowa przemowy były niczym w porównaniu do tego, co szykuje wokalistka.

Sobota, 20. Lutego 2016

fb custom audience

adform