Dziewczyny z "Innej" i "Faking It" odwiedziły Polskę!

Obejrzyjcie wywiad z aktorkami!

Katie Stevens (Karma z “Faking It”) i Jillian Rose Reed (Tamara z “Innej”) odwiedziły Polskę! Dziewczyny udzieliły wywiadu i opowiedziały, co czeka nas w nowym sezonie seriali oraz jakie mają patenty na perfekcyjne odgrywanie swoich ról!

W serialu “Inna” zrobimy wielki skok w przyszłość. Cała grupa spotka się po roku spędzonym w college’u. Dowiemy się, jakie studia wybrali, czy się zmienili i czy uda im się odnowić przyjaźnie.

W “Faking It” Karma i Amy spotkają się po spędzonych osobno wakacjach… Ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę!

Jaki patent na stworzenie wiarygodnej postaci w serialu miała Jillian Rose Reed? “Wprowadziłam do niej wiele różnych postaci z mojego życia. Jest w niej trochę ze mnie, z mojej matki, z mojej bliskiej przyjaciółki z liceum. To zlepek kilku osobowości, które są mi bliskie, więc ta rola nie jest dla mnie takim wielkim wyzwaniem, bo odnosi się do ludzi, których znam” – zdradziła aktorka.

Karma z “Faking It” w serialu sporo płacze… Czy wymagało to dużego wysiłku ze strony Katie Stevens? “Jestem bardzo wrażliwą osobą, ale nie płaczę tak często jak Karma. Kiedy mam płakać w jakiejś scenie, muszę myśleć intensywnie o tym, co dla mnie jest w życiu smutne, żeby moja bohaterka mogła być wiarygodna” – wyznała Katie.

Obejrzyjcie cały wywiad!

Premierowe odcinki nowego sezonu już 16 marca!
“Inna” – 19.00
“Faking It” – 19.30

Wtorek, 15. Marca 2016

fb custom audience

adform