MTV Breaks Malta - zostań DJ-em lub reżyserem!

Ponieważ MTV Malta obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny, w lecie na słonecznych wybrzeżach wyspy pojawią się najzdolniejsi i najlepsi, by rozkręcić największą imprezę, jaką tu widziano. Potrzebna im jednak odrobina pomocy…
MTV Breaks łączy siły z Isle of MTV Malta, by dać TOBIE szansę pracy z najlepszymi w branży.

W tym roku poszukujemy:
● Gwiazdy DJ-stwa, by zagrał na maltańskiej scenie
● Reżysera dla naszej ekipy kamerzystów MTV Breaks

Prócz niesamowitego przeżycia będziesz pod opieką mentora – fachowca w danej dziedzinie, zapewnimy Ci przeloty, pobyt w hotelu oraz okazję do zobaczenia na MTV siebie w akcji.

Jeśli więc chcesz już zacząć realizować swoje marzenie o pracy reżysera lub DJ-a, przeczytaj, jak można wziąć udział w konkursie.

Musisz przesłać zgłoszenie do 9 maja, być w wieku od 18 do 26 lat, mieć czas w dniach 25-29 czerwca, a także nie posiadać (jeszcze!) profesjonalnego doświadczenia.

DJ MTV Breaks
Nie brak Ci umiejętności, talentu i pasji, by rozkręcić tysiące ludzi, ale potrzebujesz, by ktoś podał Ci pomocną dłoń? No to masz szczęście!
Stoisz właśnie przed szansą pokazania swojego talentu przed tłumem zgromadzonym na wyspie Malta, pracy z naszymi DJ-ami, ekspertami w Club MTV, którzy jako mentorzy przekażą Ci rady i pokażą triki, a także pokazania siebie na kanałach MTV na całym świecie.
Co musisz zrobić, by zgłosić się na DJ-a MTV Breaks?
Etap pierwszy: Najpierw chcemy się dowiedzieć, dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie na DJ-a MTV Breaks. Wejdź na Twittera lub Instagram i opowiedz, co potrafisz, co możesz pokazać na scenie Isle of MTV Malta. Nie zapomnij dodać hashtagu #MTVBreaksDJ.
Jeśli zakwalifikujesz się do etapu drugiego, skontaktujemy się z Tobą.
Etap drugi: Tym razem musisz zaprezentować nam przedsmak tego, co pokażesz na scenie Isle of MTV Malta. Wyślij do nas e-mailem 10-minutowy mini miks ze swoimi najlepszymi kawałkami, a my zadzwonimy i będziemy dopytywać się o Twój wybór.

Reżyser MTV Breaks
Po raz pierwszy MTV Breaks daje najciekawszemu na świecie młodemu reżyserowi szansę pokazania, co potrafi. Osoba ta wyreżyseruje ekskluzywną, zakulisową opowieść o tym, co było konieczne do zorganizowania imprezy na Malcie.
Może to być dla Ciebie okazja, żeby pokazać światu, na co Cię stać! Będziesz mieć dostęp do wszystkiego, co składa się na ten gigantyczny show, damy wolną rękę Twojej kreatywności, a Twoja produkcja zostanie pokazana na MTV na całym świecie!
Co musisz zrobić, by zgłosić się na DJ-a MTV Breaks?
Etap pierwszy: Opowiedz o sobie w 15-sekundowym filmiku na Instagram zatytułowanym „What Makes Me” („Co na mnie wpływa”). Prześlij go na swoje konto i oznacz jako #MTVBreaksDirector
Jeśli zakwalifikujesz się do etapu drugiego, skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać Ci dokładne informacje, co będzie dalej.
Etap drugi: Podczas rozmowy przez Skype lub telefon zadamy Ci pytania o Twoje umiejętności reżyserskie i marzenia, a także o to, co chcesz zobaczyć w swoim pakiecie wideo „Making of Isle of MTV Malta”

Jeśli więc chcesz już zacząć realizować swoje marzenie o pracy reżysera lub DJ-a, zgłoś się do nas do 9 maja. Musisz być w wieku od 18 do 26 lat, mieć czas w dniach 25-29 czerwca, a także nie posiadać (jeszcze!) profesjonalnego doświadczenia w DJ-owaniu. Przeczytaj pełny tekst regulaminu uczestnictwa.
Jeżeli masz talent, MTV Breaks może być właśnie tym, czego Ci trzeba!

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU!

Piątek, 08. Kwietnia 2016

fb custom audience

adform