Casting do Tropical Love

Zabaw się na egzotycznej plaży!

Chcesz wziąć udział w naszym projekcie randkowym i zabawić się na egzotycznej plaży? Jeśli szukasz miłości, romansu, flirtu lub po prostu dobrej zabawy, pojedź z nami na dwutygodniowe wakacje pod palmy. Sprawdź, czy właśnie Ciebie szukamy…

Jesteś:
- Atrakcyjny
- Otwarty
- Pewny siebie
- Przebojowy
- Lubiący imprezy i randki
- masz 18-27 lat
- jesteś singlem ?

Jeśli spełniasz te warunki, prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres casting.tropicallove@gmail.com, a w nim: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, telefon kontaktowy, kilka słów o sobie, aktualne zdjęcia w kostiumie kąpielowym i info dlaczego to Ty powinieneś pojechać wakacje życia z naszą ekipą.

Wysyłając zgłoszenie na casting zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, dołącz, więc do maila poniższe oświadczenie:
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych Producentowi w ramach mojego udziału oraz przygotowań do udziału w Programie pod roboczą nazwą „Tropical Love” w celu przeprowadzenia Castingu do Programu, oraz w celu wysyłania mi przez DRAGON HEAD S.C. zaproszeń do udziału w innych audycjach telewizyjnych produkowanych przez DRAGON HEAD S.C z siedzibą w Warszawie ul. Bielawska 1 m 151, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 z późn. zm.).

Nasz FB: https://www.facebook.com/casting.TropicalLove/
Również za jego pośrednictwem można zadawać pytania odnośnie castingu i samego programu.

Wtorek, 19. Lipca 2016

fb custom audience

adform