Ariana Grande wystąpi na MTV VMA! [VIDEO]

Nie możemy doczekać się jej występu!

Jeden z najgorętszych duetów ostatnich lat znów wystąpi na jednej scenie. Ariana Grande i Nicki Minaj 28 sierpnia wykonają utwór „Side to Side” na Medison Square Garden w Nowym Jorku.

W 2014 roku piosenkarki otworzyły galę MTV dając fenomenalny występ, który przeszedł do historii Video Music Awards. Artystki zaprezentowały utwory „Break Free” oraz „Anaconda” dając spektakularne show. Czym zaskoczą nas w tym roku, dowiemy się już za pare dni.

Tegoroczną galę z pewnością zapamiętamy na długo. Britney Spears, G-Eazy, Nick Jonas, Ariana Grande i Nicki Minaj zawładną sceną MTV Video Music Awards. Wśród prezenterów możemy spodziewać się takich gwiazd jak Sean „Diddy” Combs, Alicia Keys, Ansel Elgort, Bebe Rexha, Fifth Harmony, Jaden Smith, Kim Kardashian West, Rita Ora, Shameik Moore oraz Tove Lo.

Jeśli chcecie zobaczyć kto otrzymał prestiżowe nagrody, jak nasze gwiazdy zaprezentowały się na scenie i kto spektakularnie wypadł na czerwonym dywanie zapraszamy już 29 sierpnia o godzinie 3.00 rano na antenę MTV Polska!

Czwartek, 25. Sierpnia 2016

fb custom audience

adform